ÜRETİM KÜLTÜRÜMÜZ
• Otomatize bir sistemle en son deri üretim teknolojisini kullandığımız 20.000 m² kapalı alana sahip modern tabakhanemizde deri üretimi konusunda eğitimli ve tecrübeli çalışanlarımız tarafından oldukça çeşitli işlenmiş deri ürünleri üretilmektedir.

• Fabrikamızda iş güvenliği, sağlık ve çevresel yükümlülükler ile ilgili yerel ve Avrupa standartları tam olarak uygulanmaktadır.

• Prima Deri olarak Anadolu’da yüzlerce yıl öncesinden gelen bir gelenek olan dericiliği tabakhanemizde yenilikçi bir perspektifle sürdürmekteyiz. Anadolu’dan gelen dericilik ruhunu bilgisayar-destekli modern üretim sistemleriyle harmanlayarak devam ettirmekteyiz.

• Müşteri-odaklı üretim sistemimiz doğrultusunda yüksek miktarlarda üretim yapmakta fakat bunu yaparken elastikiyetimizden ödün vermemekteyiz. Teknik donanımımız ışığında yüksek kalitede ürünleri hızlı şekilde imal etmekteyiz.

• Dünyaca ünlü kimya firmalarıyla işbirliği yaparak global moda endüstrisinin en son trendlerini yakından takip etmekte ve aralıksız olarak yeni formüller üzerinde çalışmaktayız. Hizmet verdiğimiz pazarların değişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek yeni artikeller geliştirmekte ve bu pazarlara hızla sunmaktayız.

• Prima Deri’de yenilikçi çalışmalar üretimin tüm aşamalarında gelişimi devam ettirebilmek adına aralıksız devam etmektedir. Deri işleme konusunda geliştirilen yeni teknolojiyi edinmek için her yıl önemli bir bütçe ayrılmaktadır. Bu uygulama hem rekabet gücümüze olumlu etki etmekte, hem de müşteri memnuniyetini daha yüksek seviyeye taşımamıza olanak sağlamaktadır.